Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Ağustos 13, 2021

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe adından oldukça sık söz ettiren firmamız, bu başarısının müşteri memnuniyeti ile olan ilişkisinin bilincinde hizmet sunumuna aralıksız devam etmektedir. Sultangazi evden eve nakliye işi araştırmalarında, karşınıza çıkacak olan işletmemiz, almış olduğu memnuniyetler ile nakliye hizmetinizin yerine getirilmesinde tercih sebebiniz olacaktır. Nakliyeyi sadece bir taşımacılık olarak görmeyen firmamız, sunulan hizmetin kalitesi ve güveni konusunda da sizi memnun edecektir.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Firmaları Güvenli Nakliye de Tek Adres

Evden eve nakliyat işi, firmamız tarafından, tamamen profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilecektir. Yapılan hizmet sunumu sayesinde, hiçbir eşyanız hiçbir şekilde zarar görmeyecek, olağan dışı durumların meydana gelmesi halinde ise, yapılan sigorta sayesinde gerçekleştirilecek prosedürlere istinaden en hızlı bir şekilde zararınız telafi edilecektir. Sulatngazi evden eve nakliyat firmaları nakliye hizmetleri sunumu aşama aşama bilgilerinize sunulmaktadır.

Firmamızı tercih etmeniz halinde, öncelik ile ambalajlama ve yükleme işini yapacak bir ekip evinize gönderilecektir. Sizin uygun gördüğünüz zaman diliminde evinize gelecek bu ekip, bir keşif çalışması yapacaktır. Yapacakları bu keşif çalışmasında, ilk olarak eşyaların taşıma ve monte veya demonte durumları sizin görüşleriniz doğrultusunda değerlendirilecektir. Monte ve demonte işlemlerinin yapılması firmamızın bir ayrıcalığıdır. Durumu değerlendirilen eşyalar daha sonra ambalajlama seçenekleri açısından sınıflara ayrılacaktır.

Sultangazi Nakliyat Nakliye Firmaları Hizmetleri Sunumu

Eşyanın durumuna göre ambalajlama malzemesi seçimi yapılacak ve yükleme anında eşyaya uygun ambalaj malzemesinin getirilmesi sağlanacaktır. Eşyaların ve ambalaj malzemelerinin durumunun belirlenmesine müteakip, onayınıza istinaden bir eşya listesi hazırlanacaktır.

Bu listenin hazırlanma amacı, hem eşyalarınız kayıt altına alınması, hem de eşyaları taşıyacak araç cinsinin belirlenmesini sağlamaktır. Ön çalışma olarak adlandırılacak bu işlemlerden sonra, Sultangazi nakliyat ekibimiz evinizden ayrılarak firmamızda bir toplantı icra edecektir. İcra edilen bu toplantıda, eşya miktarı, eşyaların cinsi, monte ve demonte işlemleri, ambalajlama teknikleri ve taşımada kullanılacak nakliye aracı seçimi belirlenecektir.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Belirtilen tüm bu hususlar karşılıklı olarak imza altına alınacak sözleşmede belirtilecektir. Bu sözleşmede ayrıca nakliye bedeli ve sigorta işlemlerine de yer verilecek ve sözleşme imzalanmak üzere onayınıza sunulacaktır. En ekonomik bütçe, en hızlı nakliye ve en güvenli hizmet sunumu firmamızın Sultangazi evden eve nakliyat şirketleri farkı olarak tarafınıza mutlak suret ile geri dönecektir.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 359 51 96