Şile Evden Eve Nakliyat

Ağustos 13, 2021

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat olarak İstanbul yaşanması zor bir şehir. Burada taşınmak için çok fiyat gösteren firmalar o kadar çok ki hangisine dönüp bakacağınızı bilemiyorsunuz. Siz de bu şaşkınlık içindeyseniz Şişli evden eve nakliye ‘yi arayabilirsiniz. Herkes tarafından bilinene bir semtte bulunan firmamız sizin gelerek yakından tanışmamıza neden olabilir. Kendi içinizden birileri ile taşınmak elbette ki yabancı firmalarla anlaşmaktan daha iyidir. Firmamız paketleme işinde, montajlama işinde, kolileri istifleme işinde gerek işçi gücü ile elden taşımacılık gerekse asansörlü taşımacılıkla modern sistemleri kullanarak taşımacılık yapar.

Şile Evden Eve Nakliyat Firması Paketleme İşlemleri Muntazam Yapılır

Taşıyacağınız her oda için ayrı paketleme işlemi yapan Şişli evden eve nakliyat kolilere eşyalarınızı itina ile doldurarak kımıldamaması için emek verir. Kolilerin üzerleri numaralandırılarak yerleşmede kolaylık sağlanır. Mutfak için farklı koliler kullanılması araç gereçlerinizin kırılmaması için önemlidir. Bir evin içinde bulunan tüm eşyalar tek tek elden geçirilerek koliler bantlanır.  Kolilerimiz kendi malzemelerimizdir ve ayrıca ücret alınmamaktadır. Yumuşak ve yünlü eşyalar için farklı bir tarz olarak sarma işlemleri yapılır. Büyük streç naylonlarla kaplanan bu eşyalarınız yere düştüğünde bile tozlanmaz ve kirlenmez.

Şile nakliyat Eşya Depolama Alanlarımız Nem Tutmaz

Şile nakliyat olarak bünyemizde bulunan depolama alanlarımız nemli bir yer olan şile için en mükemmel havalandırma sistemleri ile donatılarak nemlenmesi önlenir. Eşyaların saklanmasında bir hayli önemli olan nem dengesi derecelerle ölçülerek kontrol altında tutulur.   Eşyalar muhafaza altına alırnırken mutlaka özel kabinlerde saklanması gereken eşyalar özel alanlara taşınır.

Bizler tatil beldesi olan Şile ‘de ev eşyası kadar daha büyük yaşam alanlarına sahip Villa ve yazlıklarında taşınmasını sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Bunun için büyük aracımız gerekli ekipmanımız bu işte uzman personellerimiz buluınmaktadır.

Şile Evden Eve Nakliyat: Parça Taşıma İşini Biz Yaparız

Her zaman tatil beldesi bir yere taşınmayı hayal ederseniz. Şile evden eve nakliyat yanınızda olacaktır. İstanbul’un farklı yerlerinden buraya akın eden kişilerin yanında şehir dışından da buraya yerleşmek isteyenler olabilir. Ya da yazın burada evleri olanlar için parça taşıma işi yapan firmamız her yaz ufak eşyalarınızı evinize taşıyabilir. Bu küçük belde de en çok yaygın olan parça taşıma işi bizimle mümkün olabilir. Kendi içinizden birileri ile taşınma işinizi yapmak size güven verir.

 

 

Şile Evden Eve Nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 359 51 96