Sigortalı/Sözleşmeli Taşıma

Sigortalı/Sözleşmeli Taşıma

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık İstanbul Sigortalı Nakliyat sözleşmesi garantili nakliye hizmeti, İstanbul sigortalı taşıma kasko kapsamında zararlarınızı karşılar. Güvenli ve güvenilir nakliye şirketimiz kara yolunda seyir halindeyken ve taşıma esnasında olası tüm zararlarınızı (200 Bin TL ye kadar) karşılar. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak tüm semt ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye geneli sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız.

İster şehir içi isterseniz şehirler arası olsun tüm nakliye ve taşımacılık işlemleriniz için sözleşme ve sigorta uygulanmaktadır. Bu işi yetkili olarak yapan Bitlis Umut Asansörlü taşımacılık firması, yasal olarak tüm belgelere sahip olması nedeniyle sözleşme ve sigorta konusunda müşterisinden önce davranarak bu hizmeti kendilerine sağlamaktadır. Gerçek anlamda nakliye iş yapmayan, belgesi olmayan ya da sektörde acemi olan kişilerden sözleşme ve sigorta yapmasını beklemeyin.

Sözleşmeli taşımacılık için, müşterimizin normal taşınma işinden farklı olarak istekleri var ise, tek tek maddeler halinde sözleşmeye yazılır ve mukabilinde firmamız tarafından da fiyat teklifi sunulur. Karşılıklı mutabakat sağlandığı takdirde sözleşme imzalanır ve garantili hizmet müşterilerimize sunulmuş olur. Eşyalarınızın değerine göre de uyguladığımız sigorta sayesinde, %100 garantili olarak taşınan eşyalarınız anahtar teslimi şeklinde yeni yerinize iade edilir. Sözleşme ve sigorta işlemleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Teklif Al
whatsapp
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Yardımcı Olabilirmiyiz?