DEPOLAMA

PROEKİP EVDEN EVE DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

 

Depolama hizmetlerimiz ülke çapında en güvenilir, güvenli ve uygun fiyatlı hizmetlerden biri olarak biliniyor, çünkü en iyi depolama hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz. Kendi depolarımız ve ortağımızın depoları, ek bir maliyet olmadığından emin olmak için stratejik konumlarda bulunur.
Kargo uzmanlarından oluşan ekip, sahip olabileceğiniz herhangi bir sorunuzda veya lojistik gereksinimlerinize uzun süre danışmak istiyorsanız size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Gereksinimlerinizi inceler ve size sadece sizin için uygun olmayacak bir teklif sunarız …
Bu pazardaki işletmelere yardımcı olmak için gerekli olan kapsamlı, güvenilir ve esnek depolama hizmetlerimizle ülke çapında geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Deneyimli uzmanlarımız…

proekip depolama nakliyatoda sistemli eşya depolamaproekip nakliyat

İyi Bir Depolama İçin:

  • Profesyonel Ambalajlama
  • Profesyonel Paketleme
  • Profesyonel Taşıma ve İstifleme
  • Depolama için özel tasarlanmış alanlar ( oda, konteyner, özel alan, lojistik depolama)
  • Taşıma ve depolama yetki belgeleri
  • Sigortalama yetkisi
  • Hijyen Kurallarına uygun depolama ve ambalaj
  • Güvenlik
  • Haşere ve istenmeyen canlılara karşı korunma ve takip
  • Birikim ve tecrübe

proekip depolamaproekip nakliyat depolama

Eşya Depolanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

PROEKİP Depolaması yapılacak malzemenin kaç adet olduğu, büyüklükleri ve içindekiler hakkında bir döküman hazırlanmalıdır.
PROEKİP Depolaması yapılacak malzemeler cinsine ve büyüklüğüne göre ayrı ayrı peketleme yapılamalı ve depodaki yeri bu özelliklerine göre seçilmelidir.
PROEKİP Paketlerin uzeri mutlaka plastik malzeme ile kaplanıp toza karşı korunmalıdır.
PROEKİP Depolaması yapılacak paketlerin üzerine içinde neler oldugu hakkında ufak hatırlatıcı notlar okunaklı olacak şekilde yazılmalıdır.
PROEKİP Depoya konacak malzeme mutlaka imza alınarak teslim edilmeli ve alınmalıdır.
PROEKİP Depoya konacak malzemenin sel, su, rüzgar, toz, sıcak, soğuk ortamına göre entegre edilmiş olduğundan emin olunmalıdır.
Mutlaka sigortası olan depolar seçilip sigorta yaptırılmalıdır.

PROEKİP paketleme

 

ODA SİSTEMLİ EŞYA DEPOLAMA AVANTAJI

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı olmak üzere önemli hizmet kollarında profesyonel hizmet sunan bir firmayız. Bu hizmetlere ilave olarak eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Firmamız, insanlar için önemli bir sorun olan eşyaların depolanması hizmetini vererek, bu sorunu ortadan kaldırmakla beraber güvenli bir şekilde müşterimizin istediği süre boyunca eşyalar muhafaza edilir.
Depolama alanlarımızın periyodik olarak bakımları yapılır ve ortam şartları, eşyaların zarar görmemesi için ideal ayarlarda olması için gerekli kontroller ve cihazlar ile denetimleri yapılır. 7/24 saat kamera sistemi ile depolama alanlarımız izlenir.
Personelimiz, gerekli güvenlik önlemlerini alarak bize emanet ettiğiniz tüm eşya ve malzemelerin her türlü olumsuz durumdan korumak amacıyla güvenlik tedbirleri en üst düzeyde sağlanır.  depolama hizmeti için 7/24 saat sizlere hizmet vermekten onur duyan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur?
İnsanlar, farklı sebeplere bağlı olarak eşya ve malzemelerin bir kısmını veya tamamını uygun muhafaza koşullarında saklanmasını arzu ederler. Özellikle yurt dışı seyahatleri, farklı bir ilde görev yapma durumunun ortaya çıkması ve bu süre boyunca kira giderinden kurtularak düşük maliyetle eşyaların depolama alanlarında muhafaza edilmesine ihtiyaç duyarlar. Ayrıca evde kullanılmayan fazla eşya ve malzemelerinde belirlenen süre boyunca depolama alanlarına konulması gereksinimi ortaya çıkar.
Tüm bu sebeplere bağlı olarak kullanmadığınız eşya ve malzemelerinizi, sizin için kıymetli ve önemli olan ürünleri/evrakları, evde kullanılan eşyalar ve malzemeleri, istediğiniz süre boyunca depoda belirlenen yerlerde korunarak teslim edilmesi amacıyla firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.
Firmamız, eşya ve malzemelerin türüne göre özel olarak dizayn edilmiş bölmelerde ve alanlarda eşyalar uzun süre korunur. Proekip depolama yerlerimiz, eşya depolama için gerekli ortam şartları sağlanarak uzun süre hiçbir sorun yaşamadan eşyaların korunması sağlanır.

Teklif Al
whatsapp
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Yardımcı Olabilirmiyiz?