Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

1953’den beri türkiye geneli taşımacılık hizmeti veren firmamız son zamanlarda popülerleşen parça eşya taşıma hizmeti ile birlikte köklü bir değişiklik yaparak Parça Eşya Taşıma hizmetini evden eve nakliyattan ayırıp yeni araç kadrosu oluşturup sadece Parça Eşya Taşıma hizmeti vermeye başlamıştır. Ülkemizde az miktardaki eşyaların taşınması için hala herhangi bir çalışma bulunmazken, firmamız 2000 yılından beri tüm Türkiye geneline parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.Parça eşya taşınma yönteminin amacı; tek bir araç içerisine aynı güzergaha gidecek olan eşyaların toplanması ve sevkiyat biçimde, şehir içi ya da şehirler arasına gönderme taleplerini gerçekleştirmektir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

İstanbul şehir içi ve şehir dışı parça eşya taşıma seçeneklerimizde, yedi gün yirmi dört saat çalışma prensibi ile sizlere nakliyat hizmeti sunmaktayız.Parça eşya taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken önemli konu firmanın daha önce bu işi yapıp yapmadığı konusundadır. Çünkü nakliyeci denildiği zaman bu alanda kapsam içerisine giriyor olsa da her firmanın bu hizmeti vermediğini biliyoruz.Firma müşteri hizmetlerimizle görüştüğünüz de ilk olarak eşyanızın ne olduğunu belirtmeniz yeteli olacaktır. Taşıma farklı bir şehre yapılacaksa bu durumda size aracımızın hangi gün müsait olduğunu belirtilecek ve okeylemeniz halinde gün ve saatin belirlenmesi sağlanılarak taşıma için gerekli hizmet kararı alınacaktır.

proekip nakliyat

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Birkaç parça eşyanız var bunun taşınmasını sizleri düşündürmesin şehirler arası nakliyat firmamız sizlere parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Ev nakliye ileri kolay görünse de dikkat gerektiren işlerdir. Parça ev eşyası taşıma konusunda şehir içi nakliye kamyonetler  ile sigortalı ve kaskolu nakliyat hizmeti sunabiliriz.Kurumsal olarak tüm firmaların düzenli yada acil olan parsiyel taşıma işlerini yerinde hızlı ve zamanında sorunsuz hasarsız garantili olarak 50.000 tl ye kadar yol sigortasıyla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yine bünyemizde bulunan geniş araçlarımızla evden eve, ofisden ofise, fabrika, vb. her türlü nakliyat işlerinizi şehiriçi ve şehirlerarası sigortalı marangozlu ve tesisat ustaları eşliğinde tüm bölgelere gerçekleştirmekteyiz.

Parça Eşya Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Parça eşya taşımacılığı her firma ile yapılacak bir iş değildir. Firma; önce bu hizmet sağlamak için gelen tüm müşterilerin eşya listesini ve güzergahını alarak onları aynı güzergaha uyan müşteriler ile birleştirmektedir.  Genellikle; şehirler arası bölgelere gönderilen araçlar; büyük kamyonlar olduğu için parça eşya taşımada en az 4 en fazla 8 parça ile hareket edilmektedir.  Firmamız profesyonel ekibi ile parça eşyaların paketlemesini yaparak listesini hazırlıyor. Daha sonra ekibimiz tüm eşyaları bölüm, bölüm araçlara yerleştirerek yeni adreslerine güzergah hesaplamasına göre düzenli bir şekilde göndermektedirler.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Teklif Al
whatsapp
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Yardımcı Olabilirmiyiz?