Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Bölgesinde %25 İndirimli Nakliyat

Maltepe nakliyat firması olarak; eşyalarınızın tamamını sağlam ve güvenli bir şekilde taşıyabilmek için bütün imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Ev eşyalarınızı ambalajlı ve sigortalı olarak taşımaktayız.Günümüzde yaşam alanları seçeneğinin artması ile birlikte pek çok insan konforlu yaşam alanlarına rağbet göstermeye başlamıştır. Firma olarak müşterilerimizin stressiz bir deneyim yaşaması için güvenliği sağlıyor ve güvenli eşya taşıma noktasına dikkat ediyoruz.

Maltepe nakliyat

Maltepe nakliye firması evden eve nakliyat hizmetlerinde daima müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.Taşınma günü tespit edilen araç ve malzemelerle birlikte profesyonel elemanlar (marangoz, tesisatçı, elektrikçi ve taşıyıcı elemanlar) evinize geliyorlar ve taşınma işleminiz fiilen başlamış oluyor.Avizeleriniz elektrikçi tarafından sökülüp paketlendikten sonra eşyalar itinalı bir şekilde taşınmaya başlıyor.Dolapların montajı, beyaz eşyaların, avizelerin bağlantıları ve eşyaların yerleştirilme işlemi bittikten sonra taşınma işleminiz tamamlanmış oluyor.

Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunan firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası ücretsiz nakliye taşıma expertiz Nakliyat Danışmanlığı yapar.Proekip Nakliyat olarak İstanbul Kadıköy, Göztepe, Bostancı, Yakacık, Ümraniye, Pendik, Erenköy, Tuzla, Kartal ve Maltepe bölgelerinde  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti hizmet vermekteyiz.Kasko Sigortalı Nakliye ve Sigortalı Taşımacılık hizmetimizin yanında taşınma işleminin yanında Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti de sağlayarak daha sağlıklı taşıma işlemi yapıyoruz.

maltepe nakliyat

Profesyonel Taşıma

Nakliye ekiplerinin gerekli evrak ve referansları yüzyüze görüşülerek kontrol ediliyor. Hizmet kalitesini en iyi noktaya getirmek amacıyla nakliye ekiplerine özel eğitimler veriliyor.

Hasar Güvencesi

Eşyalarınız taşınma öncesi kontrol edildikten sonra, taşıma sonrası oluşan zararlar nakliye ekibi tarafından karşılanıyor.

Senin Yanındayız

Herhangi bir ihtiyacın olduğunda bizimle iletişime geçmen yeterli. Bir sorun yaşaman durumunda Proekip’ın çözeceğinden emin olabilirsin.

Sabit Fiyat Garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Ev Taşımanın Püf Noktaları

Taşımayı planlıyorsanız bir ay önceden yavaş yavaş evi toplamaya başlamanızı öneriyoruz. Biliyoruz taşınmak çok sık gerçekleştirilen bir tecrübe değildir. Bu nedenle ev taşımanın püf noktalarını sizinle paylaşmak istedik yararlı olması dileğiyle.Eşya Listesi Hazırlama: Taşınmaya karar verdikten hemen sonra bir eşya listesi oluşturun böylece ne kadar eşyanız olduğunu tespit edebilirsiniz. Bu eşya listesini artık yeni evinize götürmek istemediğiniz eşyaları tespit etmek için de kullanabilirsiniz. Adım adım yeni eve götüreceğiniz eşyalarınızı netleştirebilirsiniz. Son aşamada oluşan eşya listeniz sizin taşınma sürecindeki en iyi yardımcınız olacak. Nakliyat firmalarından teklif alırken kullanabilirsiniz. Anlaştığınız nakliyat firması ile paylaşarak eşyanız için uygun kamyon ve paketleme malzemesini getirmesini kolaylaştırabilirsiniz. Taşınma sonrası eşya listesi ile eşyanızı kontrol ettikten sonra teslim alabilirsiniz. Her hangi bir eşyanızın eksik olması durumunda eşya listesi hemen imdadınıza yetişecektir. Unutmayın ilk işiniz bir eşya listesi hazırlamak olmalı.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Teklif Al
whatsapp
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Yardımcı Olabilirmiyiz?