Blog

Haziran 12, 2021

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma nakliyat sektöründeki en uzmanlık gerektiren konulardan biridir. Tamamen profesyonel ekipten, eşyaları taşıyacak kişilerin tecrübeli olmasından oluşan bir hizmettir. Bu hizmetin işte tecrübesi olmayan firmalara yaptırılması kurumlar açısından ciddi ve kalıcı sorunlar doğurabilmektedir.

Kurumsal Taşıma

Fabrika, banka, hastane, özel bürolar gibi kurumların taşınma hizmetinde kullanılan bu alan kurumsal taşıma firmamız tarafından en uzman ekip eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Fabrikaların taşınmasında kullanılan ekipmanlar, bankaların taşınmasında önemli olan güvenilirlik gibi her konuyu göz önünde bulundurarak bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Kurumlar için hayati önem taşıyan taşıma sözleşmelerini diğer tüm taşımalarımızda yaptığımız gibi kurumsal taşımada da yapmaktayız. Bu sayede kurumlarınızın hakları güvence altına alınmış olur ve sigortalı bir şekilde değerli eşyalarınız taşınmaktadır.

kurumsal taşıma

kurumsal taşıma

İstanbul Kurumsal Taşıma Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul kurumsal taşıma hizmeti diğer taşımalardan daha farklı olup, uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için daha hassasiyetle yürütülmesi gerekir. Kurumsal taşımada dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Firmamızın göz önünde bulundurduğu bu noktalar şöyledir:

  • Taşınacak kurumun eşyaları için gerekli taşınma ekipmanlarına sahip olmak.
  • Taşınacak kurum için eşyaların taşınması konusunda özel eğitim almış uzman ekip kadrosu bulundurmak.
  • Taşınacak eşyaların boyutuna göre gelişmiş araçlara sahip olmak.
  • Taşınacak eşyaların taşınırken zarar görmemesi için uygun paketleme işlemi yapmak.
  • Taşınma işlemini hızlı ve sorunsuz gerçekleştirmek.
  • Taşınma sonrası doğacak hasarlardan dolayı eşyaları sigorta ile güvence altına almak.

Bu hususlar dikkate alınarak gerekli ekipmanlar ve uzman ekip ile kurumlarınızın taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Ambalajlama 2

Kurumsal Taşıma Hizmeti Fiyatları

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları bu hizmet için sabit bir fiyat uygulamamaktadır. Hizmetin gerçekleşmesinde kullanılacak ekipmanlar her kurum için farklılık göstermektedir.

Kurumsal taşıma için fiyat konusunda en ayrıntılı bilgiyi sitemizdeki numaradan bize ulaşarak alabilirsiniz.

Ambalajlama 3

Ambalajlama 3

Son teknoloji ekipmanlarımız, kurumsal taşımada eğitim almış uzman ekibimiz, yapacağımız sigorta ile kurumlarınızın eşyalarını gözünüz arkada kalmadan bize emanet edebilirsiniz.

Banka, fabrika, hastane, okul ve tüm büro malzemelerinizi sıradan nakliyat firmalarına taşıtarak zaman kaybetmeyin. Evden eve nakliyat firmaları içinde en köklü ve öncü kurum olarak kurumsal taşıma işinde de işin ehlinden hizmet alın ve mutlu olun.

Nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 359 51 96