Blog

Eylül 13, 2021

Kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy ev den ev e nakliyat

Evinizin her eşyası sizin için kıymetli ve bunları bir evdenbaska bir eve taşımak oldukça güç.

Taşıma işi yüzünden bir çok vatandaşımız ev değiştirmekten korkuyor.özellikle kirada oturanlar ev degistirmek zorunda kalıyor defalarca.

Ev taşımak için biz sizin için varız .arayın kadikoyun neresinde olursanız olun hizmetinizdeyiz.KADİKOY merkezli firmamızda kurulduğumuz günden bu güne kadar geçen süre içersinde kazanmış olduğumuz deneyim ve tecrübe ile 25. Kata kadar evden eve asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

SADECE ev değil aynı zamanda iş eşyası olsun, ofis eşyası olsun her türlü nakliyatı yapıyoruz.hizmetlerimiz arasında bulunan Ofis, Büro, Banka, Dershane, İdari Bina ve Fabrika Taşımacılık gibi bir çok hizmetimiz yanı sıra bireysel ihtiyaçlarınızda Şehiriçi ve Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Kadıköy evden ev e nakliyat firması olarak  evden eve nakliyat ve kiralık asansör ihtiyaçlarınızda en doğru çözüm ortağınız olacağız.

Asansörlü nakliyat sayesinde en yüksek binalardan esyalarinizi kolaylıkla nakliye aracına alıyoruz.

Kadıköy’de oturuyorsanız ve ev inizi taşımak zorunda mı kaldınız .?biz varız ,size en iyi hizmeti vereceğimiz den şüpheniz olmasın .

Nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 359 51 96