Hakkımızda

Hakkımızda

            Evden Eve Nakliyat firmamız ucuz fiyatlarla Garantili Asansörlü Taşıma Şehirçi Nakliye hizmetleri sunar. Profesyonel Evden Eve Nakliye Şirketi hizmetinizdedir. Ev Taşıma alanında uzmanlaşan firmamız Sözleşmeli olarak taşımacılık yapar. Güvenli yöntemlerle daima müşterinin yanında faydalı çözümler üretmekteyiz.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat ile değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kurumsal firmamız tarafından bütün hizmetlerimiz kaliteli ve garantili olarak sunulmaktadır. Kurumsal firmamızın alt yapısı ile profesyonel ekip ve uzman nakliyeci arkadaşlarımız ile evden eve nakliyat, fabrika taşıma, Eşya depolama, asansörlü taşıma, ofis taşımacılığı gibi birçok konuda farklı nakliye hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın ana teması %100 müşteri memnuniyeti ve sunulan hizmetin kalitesinden oluşmaktadır. Müşterilerimize nakliye işlemi boyunca evlerinden aldığımız eşyaların güvenliği hakkında garanti sunmaktayız. Kurumsal firmamızın alt yapısı sayesinde oluşturulan kasko sigorta uygulamaları ile nakliye işlemi sırasında oluşabilecek en ufacık problemler bile sigorta altına alınmaktadır. Firmamız öncelikli olarak müşterilerimize verdiği garantili hizmet sözünü tutmak için bu sistemi uygulamaktadır.

Ambalajlama 5

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat ile bizden alabileceğiniz kaliteli hizmetler kapsamında değerli müşterilerimizin evinden eşyalarını büyük bir özenle ve tüm güvenlik tedbirlerini alarak nakliye işlemi için hazırlıyoruz. Uzman ve profesyonel nakliye taşıma birimimiz ile eşyalarınızın zarar görmeyecek şekilde araçlara yüklemesini ve güvenli korunaklı yüklenmesini sağlıyoruz. Nakliye işlemi sırasında ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz saatte ve aralıklarla bilgi alabilirsiniz nakliye işlemini kendiniz takip etme olanağınız bulunmaktadır. Eşyalarınızın nakliyesini sizin istediğiniz tarih ve saatlerde tam zamanında hızlıca gerçekleştiriyoruz. Nakliyesini yaptınız eşyaları istediğiniz yere istediğiniz şekilde kurulumlarını sağlayarak sizlere teslim ediyoruz. Nakliyesini yaptığımız eşyaların kurulumunun ardından sizlere eşyaların güvenli kontrollerini yapma fırsatı sunuyoruz eğer nakliye işlemi sırasında oluşan en ufak bir problem dahi olsa firmamızın yapmış olduğu kasko sigorta yöntemi ile oluşan mağduriyetimizi karşılıyoruz.

Ambalajlama 8

Evden Eve Nakliyat Şirketimizin Diğer Firmalardan Farkı

Evden eve nakliyat olarak diğer firmalardan en büyük farkımız sizlere sunmuş olduğunuz güvenli ve kaliteli hizmetlerdir. Diğer nakliye firmalarının aksine nakliye işlemi boyunca tüm ürünlerinizi kasko ve sigorta yöntemi ile koruma altına alıyoruz tarafımızdan oluşturulan en ufacık zararları dahi fazlası ile karşılıyoruz. Firma olarak ilk önceliğimiz müşterilerimize verdiğimiz güvenli taşıma sözünü tutmaktır.

Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz Proekip evden eve nakliyat 1989 yılında İstanbul Kadıköy de kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi  şehirlerarası ev ve büro nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm Türkiye’de müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Firmamız Proekip Evden eve Nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.

Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir. Firmamız Proekip Evden eve nakliyat siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Daha Fazla bilgi almak Yada Randevu oluşturmak için Hakkımızda Daha Fazla Bilgiye ihtiyacınız varsa sizde Hakkımızda Sekmesini ziyaret ederek istediğiniz detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

0532 359 51 96