HAKKIMIZDA

proekip nakliyat logo

İstanbul’da 1953 yıldan itibaren hizmet veren Proekip Evden Eve Nakliyat firmamız ev taşımacılığında sigortalı taşımacılık hizmetlerini kişilere sunmaktayız. En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Proekip nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hasas olduğumuz iş politikalarımızdadır.Ev mobilyası, kıymetli her nevi parça ve aksesuar, beyaz eşya ve teknolojik cihaz ekipmanları, portatif döşeme gibi eşyaların tamamı; eğitimli personel tarafından hem modern hem hassas taşıma teknikleri kullanılarak Aytaç Nakliyat güvencesinde yeni adresinize teslim edilir.

proekip nakliyat k3 belgesi Proekip nakliyat marka tescil belgesi

 

Gerçek Proekip Nakliyat’ı Nasıl Ayırt Edebilirsiniz ?
  • K3 Belgesi olan şirket konumunda bulunan ve taşımacılık belgeleri tam olan şirketlere verilir.İstanbul Nakliyat K3 Belgesi için bilgi alınız.
  • Marka tescil ve Iso 2001 belgelerini isteyiniz.
  • Açık adreslerinde inceleme yapıp şirket kimlik bilgilerinden bilgi isteyiniz.
  • Türk Ticaret ve Vergi Dairesinden mutlaka sorgulama isteyiniz.

Taşımacılık sektöründe hizmet kolları içerisinde evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı alanlarını ilave olarak popülerlik kazanan hizmet alanlardan birisi de ofis taşımacılığıdır. Ofis taşımacılığı ile kurumsal şirketlerin ihtiyaç duydukları taşıma hizmetleri yerine getirilir. Proekip ofis taşıma hizmeti sunan firmamız; bu alandaki profesyonelliği, kalitesi, güvenilir hizmeti ile tercih edilen ilk adreslerden birisidir.
Zamanında hizmet ve güvenli taşıma faaliyeti ile ön plana çıkan firmamız, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetlerinde de yoğun bir mesai harcayarak müşterilerimizin ihtiyaç duydukları nitelikli hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ofiste kullanılan mobilyalar, elektronik ürünler gibi maliyet olarak yüksek olan bu malzemelerin taşınması dikkat gerektirir.
Her bir ürünün taşınması, ustalık istediğinden ofis ve büroda kullanılan eşyaların türüne göre demontaj ve montaj işlemlerini yapılması zorunludur. Firmamızın uzman kadrosu içerisinde bulunan mobilya ustalarımız ve teknik personelimiz, eşyanın türüne uygun olarak gerekli tüm tedbirleri alarak eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi ve taşınmaya hazır getirilmesi sonrasında güvenli bir şekilde taşınması aşamalarını teknik usullere uygun olarak tamamlar.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Firmamızın Sunduğu Avantajlar
Ofis taşımacılığı hizmet kolunda birçok firma, farklı yöntem ve metotlar uygulayarak taşıma hizmetlerini yerine getirmeye çalışırlar. Hizmet alınacak firmanın, gerekli yetkinliğe ve profesyonelliğe sahip olması, taşıma hizmetini yapabilmesi için gerekli sertifikalar ve belgelere sahip olması gerekir. Bununla birlikte taşıma hizmetlerinde kullanılan ekipmanların firmaya ait olması ve son teknolojik ürünler olması da taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken hususlardandır.
Firmamız taşımacılık hizmetlerinde; güvenli, kaliteli, uygun fiyat garantisi, %100 müşteri memnuniyeti ve zamanında hizmet garantisi ile ön plana çıkan, deneyim ve tecrübesi ile köklü bir geçmişe sahip olan bir firmadır. Profesyonel hizmet sunan Proekip ofis taşıma firmamızın, ofis taşımacılığında sunduğu avantajlar ise şunlardır
• Tüm hizmetlerde, teknik usullere uygun olarak profesyonel hizmet sunuyoruz.
• % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ediyoruz.
• Uygun fiyat garantisi ile kaliteli ve güvenilir hizmeti, müşterilerimizin bütçesine uygun olarak gerçekleştiriyoruz.
• Kullanılan araç ve ekipmanların tamamının mülkiyeti, firmamıza aittir
• Taşıma hizmetinin yapılabilmesi için gerekli olan tüm sertifikalara ve belgelere sahibiz.

Teklif Al
whatsapp
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Yardımcı Olabilirmiyiz?