Blog

Eylül 15, 2021

Güngören evden eve nakliyat

Güngören evden eve nakliyat

Nakliyat firmaları arasında bir numarayiz…

Gün geçtikçe artan tecrübemiz,el yatkınlığı mız işimizi daha iyi yapmamıza sebep oluyor .Evden eve nakliyat için iletişim kurabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Güngören Fiyat Hizmetlerimizin kalitesine göre fiyatlarımızı incelediğiniz de gayet cazip fiyatlar verdiğimizi ve almak istediğiniz hizmet kalitesine göre isabetli bir seçim yapmış olduğunuzu göreceksiniz.

Kadromuz gerek şoför çalışma arkadaşlarımız gerekse montaj ekibimiz bu alanda yıllardır çalışan eğitimli ve deneyimli çalışanlar olarak alacağınız hizmete artı bir değer katacaktır.

Hizmetimize dair tüm yasal gerekliliklere sahip olan firmamız, sigorta vb. gibi konularda kurumsal bir firmadan beklenen düzeyde oldukça hassas davranmakta gerek eşyalarınızın ve binanızın güvenliği gerekse çalışma ortamı güvenliği konularında tüm tedbirleri almaktadır.

Bunların tümü müşterilerimiz için ….her türlü tedbiri elden bırakmıyor uz.Gerek nakliyat araçlarımız ,gerekse ekip arkadaşlarımız bir bütün halindedir.

Eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.konforlu araçlarımız ve deneyimli ekibimiz bunun üstesinden gelmeye devam ediyor.

Bunun yanı sıra asansörlü nakliyat sayesinde istediğiniz kattan eşyalarınızı güvenle araca indiriyoruz.

Dilerseniz yazımızda numaramız mevcuttur.telefon hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.detayli bilgiyi verelim…

 

 

Nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 359 51 96