Blog

Haziran 12, 2021

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat eşyalarınızın bir evden olduğu gibi alınıp aynı şekilde hiçbir değişiklik yapılmadan başka bir eve nakledilmesi anlamına gelmektedir. Yani eşyalarınız karga tulumba başka bir eve yığın halinde götürülmek yerine evinizi bıraktığınız gibi bulmanız için aynı halleriyle taşınırlar ve hiç değiştirilmeden yerleştirilirler. Konforlu bir taşınma açısından büyük fırsat sunan bu hizmet, bu sektörde uzun yıllardır yer almakta olan firmamız tarafından da gerçekleştirilmektedir.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evde eve nakliyat firmaları nakliye işleminin tüm ayrıntılarına aşama aşama özen gösteren çalışanlarımız ile eşyalarınızın tek bir tanesini bile kırıp dökmeden nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir. Firmamız nakliyat işlemini şehir içi ve şehirlerarası olarak yapmakta olduğundan ihtiyaç duyduğunuz hizmetten nereye taşınırsanız taşının yararlanabilmeniz mümkündür.

Şehiriçi, şehirler arası evden eve nakliyat işlemi sırasında, ekiplerimiz evinize gelerek öncelikle eşyalarınızın fotoğraflanmasını gerçekleştirirler. Bu işlem evden eve nakliye hizmetinin en önemli basamağıdır. Çünkü eşyalarınız yeni evinize aynı fotoğraflardaki konumları ile yine çalışanlarımız tarafından yerleştirilecektir. Yani evinize adım attığınızda eşya ambalajlarını sökme, eşyaları dolaplara tek tek yerleştirme, mobilyaların konumlarını ayarlama gibi bir sorununun bulunmayacaktır. Bu işlem konforun en önemli parçasıdır.

Ambalajlama 2

Ambalajlama 2

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Montaj ve demontaj işlemleri de çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte ve evinizi aynı bıraktığınız gibi bulmanız sağlanmaktadır. Eşyalarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar durumunda ise tek yapmanız gereken sigorta şirketinden eşya bedelini talep etmektedir.

Ambalajlama 6

Ambalajlama 6

Evden eve nakliyat işlemi eşyalarınızın sigortalanması aşamasında, isterseniz tüm eşyalarınızı isterseniz sizin için değerli olan eşyaları sigortalatabilirsiniz. Örneğin, bir porselen takımı, bir piyano bir değerli tablo ya da beyaz eşyaların maliyeti oldukça yüksek olduğundan bu eşyaların zarar görmesi durumunda manevi kaybınızın yanında maddi kaybınız da olacaktır. Ancak maddi kaybınız, bedelini taşıma sırasında yapılan sigortalamada belirttiğiniz eşyanın, değeri tam karşılığı ile ödendiğinde ortadan kalkacaktır.

Güvenli Evden Eve Nakliyat Nakliye Firmaları

Eşyalarınızdan sigorta kapsamında olanlardan herhangi biri zarar gördüğünde, sigorta şirketinden bir eksper evinize gelir. Eşya bedelini sizin belirtmiş olduğunuz miktarda nakit olarak size teslim eder. Sigortalı şehir içi evden eve nakliyat evin taşınmasından hemen sonra gerçekleştirilir. Eşya bedelinizi olmanız en fazla birkaç iş gününü bulacaktır.

 

Nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 359 51 96