Blog

Eylül 7, 2021

Maltepe Evden eve nakliyat

Maltepe asansörlü nakliyat ile eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize taşınması için titiz ve güvenli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Özellikle dar merdiven daireleri, büyük siteler ve yüksek katlarda eşyaların taşınırken hasar görme riski, asansörlü taşımacılık ile ortadan kalkmaktadır. Eşyaların hızlı ve güvenli taşınmasını sağlayan bu sistem, hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlamaktadır. asansörlü eşya taşıma hizmeti, oldukça zor ve itina gerektirip, evden eve nakliyat konusunda, başarılı sonuç almanızı sağlamaktadır.

Az önce de söylediğimiz gibi, genellikle yüksek katlı binalar ve dar merdiven daireleri için kolaylık sağlamaktadır. Eşyaların en kısa zaman sürede taşınması için tercih edilen asansörlü nakliyede, öncelikle uygun araç hazırlanır. Asansörlü araçlar, teknolojinin son ürünleri arasından tercih edilir ve metrelerce yüksekliğe erişen merdivenli sistemlere sahiptir. Maltepe asansörlü nakliyat firmaları bünyesinde çalışan uzman personel ile eşyalar, asansör sistemine dikkatlice yerleştirilir.

Daha sonra eşyalarınızın taşınacağı kata kadar, palet sistemindeki merdiven uzatılır. Genellikle, paletin yerleştirilmesi için, evin balkonu, penceresi ya da terası tercih edilir. Buraya yerleştirilen palet üzerindeki eşyalar, itina ile hasar görmeden evinize taşınır. Böylece eşyalarınız hem pratik hem de kısa sürede yeni evinize taşınır.

 Maltepe asansörlü taşımacılık fiyatları kat yüksekliğine göre değişmektedir. Kat sayısı yükseldikçe fiyat da artmaktadır. Bunun nedeni ise, asansör kullanımındaki yakıt giderleridir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 359 51 96