Eşya Depolama

Mart 24, 2022

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşyaların dilediğiniz adresinize taşınması işlerinizde olduğu kadar eşya depolama hizmetlerinde de eşya depolama firması her zaman önde duruyor. Güvenli ve gelişmiş hizmet anlayışı ile her türlü eşyanızı en güvenilir şekilde son sistem depolarımızda stokluyoruz. eşya depolama olarak hem kalite hem de depolama hizmetlerinde lideriz. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetidir; Kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize imza atıyoruz. Depolama hizmetine duyulan güven duygusu büyük memnuniyet ve olumlu geri dönüşler sağlar. Profesyonel yanımız kadar sizlerle de güven oluşturmayı başarmış bir firma olarak eşyalarınızı emanet bilinci ile koruyoruz.

Eşya Depolama

Evden Eve Eşya Depolama

Hizmetlerimizi geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu, depolama söz konusu olduğunda hızlı ve verimli çözümlerin üretilmesi ve kusursuz hizmetin verilmesi anlamına gelir. evden eve eşya depolama eşya depolama konusunda en profesyonel sınıf olmayı başarmış bir firmadır. Yılların tecrübesi ve son sistem depolarımızla sınırsız hizmet sunuyoruz. Depolamada eşyaların cinsi, büyüklü ve özellikleri dikkate alınır.olarak firmamızın eşya depolama ve yol haritası oluşturma çalışma sistemi son derece planlı ve teşvik edicidir. Bizimle gelirseniz eşyalarınızı saklamak adına attığımız güvenli adımları da görürsünüz. Eşyalarınızın nerede olduğu ve nasıl saklandığını görmek farkıyla nasıl korunduğunu bilmek sizi de rahatlatacaktır.

Eşya Depolama Firmaları

Depolama hizmeti, malların belirli bir süre saklanmak kaydıyla depolama şirketlerine teslim edilmesi işlemidir. Bu hizmet, yer sorunu yaşayan kişiler için kolay saklama olanağı sağlar. eşya depolama firmaları depolama hizmetini en kaliteli ve güvenli şekilde veren firmalardır. Söz konusu depolama işleminde firma ile belirlenecek bir süre için depolama sözleşmesi yapılır. Depolama fiyatları, depolanacak mal miktarına ve depolama süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Söz konusu hizmetler için birbirinden farklı olan şehirlerde farklı ücret uygulamaları olabilir. nakliyede olduğu kadar depolamada da güvenin ve sağlam bir iş ahlakının sonucudur.

Şirketler; yer değiştirme, personel değişiklikleri, çalışma sistemindeki değişiklikler, şubelerin geçici olarak kapanması gibi birçok nedenden dolayı çoğu zaman ofis depolama alanına ihtiyaç duyabilirler. Bu amaçla,eşya depolama firmaları en uygun depolama hizmetini en güvenli şekilde yerine getiriyor. Ofis depolama hizmeti veren firmalardan alınabilecek depolama hizmetleri, masraf olarak hesaplanabilen depolama ücretleri sayesinde mali yükü de azaltacaktır.

Eşya Depolama Fiyatları

Ev değiştirmek, işyeri kapatmak, şehir veya ülke değiştirmek, evliliğe hazırlanmak gibi sebeplerle eşyaların depolanması hizmeti satın alınır. Askere giderken bile boş yere kira vermek yerine en uygun eşya depolama fiyatları ile bir depolama hizmeti alabilirsiniz. Fazla olan malları satmak istemeyen veya yeni alınan malların belirli bir süre güvenli bir yerde saklanmasını isteyenler için de son derece uygun olan eşya depolama fiyatları kaliteli hizmet anlayışı ile sunuluyor. İstanbul’daki depoculuk firmaları ile ilgili olarak sektörde hızlı bir gelişme olduğu söylenebilir. Çok sayıda alışveriş merkezi ve yüksek göç oranları gibi çeşitli nedenlerle kiralık depo ihtiyacı diğer illere göre daha fazla olabilmektedir. Bu anlamda sizin için de çok uygun olacak.

Eşya Depolama Ücretleri

Depolama şirketleri mallarınızı sözleşmeli olarak alır, özenle paketler ve deponun size ayrılan bölümünde depolar. Günümüzde en uygun eşya depolama ücretleri ile depolama işlemi sırasında ortaya çıkabilecek olumsuz durumlara karşı depolama güvence altına alınır. Rulmanlar düzenli olarak temizlenir ve haşere ve haşerelere karşı ilaçlanır. Size sunulan en uygun ve sınırsız hizmet anlayışında deprem, sel, yangın gibi afetler nedeniyle yer seçimi yapılan depolarda, sigortalı depolanan eşyalarınız evinizdeki kadar ofisinizdeki kadar güvende olacaktır. Depolama şirketlerini araştırırken bazı konulara özel dikkat gösterilmesi gerekir. Bir depo firmasının yeterli büyüklükte ve saflıkta bir deposu olmalıdır. Eşyalarınızı rastgele yerlerde, ambalajsız, istiflenmiş olarak saklayanlar da olabilir.

İstanbul Eşya Depolama

Firmamız en uygun eşya depolama ücretleri ile birlikte tüm eşyalarınızın, alanlarının güvenlik kameraları ile korunması önemlidir. Bazı depolama şirketleri, ofis depolama faaliyetlerinin yanı sıra arşiv depolama hizmetleri de sunmaktadır. Arşiv depolama firmaları nem ve ortam sıcaklığı gibi depolama koşullarını sağlamalı ve doğru altyapıya sahip olmalıdır. Profesyonel bir depolama firması ile çalışmak ve ortak anlaşmanın tamamlanmasını sağlamak önemlidir. Depo kira sözleşmesinin bir nüshasını, elinizde olduğu sürece saklamanız sizin yararınıza olacaktır. Malları teslim edeceğiniz deponun fiziki koşullarını incelemeli, mümkünse depoları ziyaret etmelisiniz. Kırılabilecek veya zarar görebilecek eşyalarınız varsa, bunları teslimatta listelemeli ve sözleşmeye not olarak eklemelisiniz.

Eşya Depolamacılık

Eşya depolamacılık olarak kurumumuz evinizde veya işyerinizde fazlalık yapan veya Bazı özel durumlardan dolayı kullanımına ihtiyaç duymadığınız bazen de belli bir süreliğine alandan kaldırmanız gereken eşyalarınızı özel depolarımızda sizin adınıza saklayarak korumayı almaktayız. Bu bir emanet sözleşmesi olarak kabul edilmektedir. Siz eşyalarınızı bize emanet ettikten sonra özel depolarda, siz yeniden devralana kadar tutmaktayız.

Eşya Depolamacılığı

Eşya depolama fiyatları konusunda kesin bir fiyat belirlemesi yapmak mümkün değildir. Belirtilen eşyanın hacmi tutacağı alan kalacağız süre fiyat belirlemede oldukça önemli unsurlar olduğu için önden bir fiyat bildirimi yapmak doğru değildir. Kurumumuz ile iletişime geçtiğiniz takdirde kurum çalışanları belirtilmiş olan adrese gelerek emaneti alınacak eşyaları tespit eder ve sizin belirttiğiniz süre baz alınarak fiyat belirlemesi yapılır. Bu şekilde depolama işlemleri gerçekleştirilirken önden net bir fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. Ancak sektörde kaliteyi uygun fiyatlara sunmakta olan kurumumuz sizlere en alt limitlerden hizmet vermeye devam edecektir.

hizmeti son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan bir hizmet kolu olarak nakliye sektörü içerisinde yer almaktadır. Her türlü nakliye hizmeti vermekte olan kurumumuz özel olarak dizayn edilmiş olan depolarında eşyalarınızı geçici süreyle depolayarak cüzi bir kira karşılığında eşyalarınızın güvenliğinden sorumlu olmaktadır. Belli bir süre kullanmayacağınız eşyalarınızı yine belli bir süreliğine kurumumuza emanet ederek özel depo alanlarımızda depolayabilirsiniz.

Ofis Depolama Fiyatları

üzerinde pek çok etkili faktör mevcuttur. Bunlardan en önemlisi eşyanın miktarı kaplayacağı alan ve emaneti alınacağı süredir. Bu kriterler belirlenmeden fiyat bildirimi yapmak doğru değildir. Bu kriterler bilinmeden yapılacak olan fiyatlandırma yanıltıcı olabilir. Kurumumuz depolama hizmetinde iletişime geçtiğiniz dahil de sizlere uygun fiyat limiti eşliğinde fiyatlandırma yapacaktır.

Büro Depolama Fiyatları

eşya depolama fiyatları oldukça merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak eşya depolama da önemli olan belli kriterler mevcuttur. Burada dikkat edilmesi gereken husus eşya kapasitesi kalacağız süre olmalıdır.fiyatları kurumumuzda belli kriterlere bağlı belirleniyor olsa da tüm kriterlerde minimum fiyat belirleme uygulaması yapılmaktadır.

Parça Eşya Depolama

hizmeti son dönemlerde sıklıkla kişilerin tercihleri arasında yer alan bir hizmet kolu olarak karşımıza çıkmaktadır. için önemli olan düzgün depolara sahip olmaktan geçmektedir. Büyük ve kapsamlı depolara sahip olan kurumumuz her türlü eşyanızı itina ile siz tekrardan teslim alana kadar depolarında korumaya almaktadır.

Evden Eve Eşya Depolama

hizmeti genellikle öğrencilerin ve memurların başvur  olduğu bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor olsa da pek çok kişi bu hizmetten faydalanabilecek durumlar içerisinde kalabilir. Biz de kurum olarak evden eve  alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel depolarımız ile tecrübeli ekibimiz sayesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Eşya Depolama Firmaları

arasında en önemli olan güven olgusunun en üst seviyede tutulduğu firmalardır. Kurum olarak eşyalarınızı büyük bir özenle depolarımızda siz tekrardan teslim alana kadar korumaktayız. Bu alanda hizmet veren kurumumuz her türlü eşyanızı büyük bir titizlikle depolarında korumaktadır.

Ofis Depolama Fiyatları

kurumumuzda teslim alınacak ürünün depo kaplama alanına ve kalacağı süreye bağlı olarak değerlendirilmektedir.

Büro Depolama Ücretleri

kurumlar arasında farklılık gösterebileceği gibi kurumumuzda da belli kriterlere göre şekillenmektedir.

Depo Kiralama

Depo Kiralama hizmeti Türkiye’de son yıllarda talep görmeye başlayan bir hizmettir. Genel olarak ev eşyası saklama ya da ofis taşıma işlemleri için tercih edilen kiralık depo hizmeti maddi anlamda kazanç sağlarken eşyaların da güvenli bir ortamda saklanmasını sağlamaktadır. Kiralık depo hizmeti özellikle yıl içerisinde uzun süre şehir dışında kalmak zorunda olan kişilerin aldığı bir hizmettir.

NOT: Octovan deposuna kaldırılan ürünlerden ambalaj ücreti alınmaz.

Ev TipleriFiyatAmbalaj Fiyatı
1+0500 TL350 TL
1+1500 TL350 TL
2+1600 TL400 TL
3+1700 TL500 TL

Güvenilir nakliyeciler kimdir?

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Nakliyat , , , , ,
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0532 359 51 96