Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

proekip nakliyat ataşehir

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Bölgesinde %25 İndirimli Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında her daim fark yaratan kalite ve kusursuz çözümler ile sizlere pratik sistemde taşınma imkanı sağlıyor ve yorulmadan keyifle taşınacağınız nakliye hizmetleri sunuyoruz Proekip Nakliyat hizmetleri sektöründe 23 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Proekip Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri Proekip nakliyat ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz iş politikalarımızdadır.

PROEKİP paketleme

 

Eşya Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun İstanbul ev taşıma firması olarak İstanbul’da evimi taşımak istiyorum diyen herkese her şey dahil ev taşıma hizmeti sunuyoruz Zorlu ve stresli taşınma sürecini kolay şekilde gerçekleştiriyoruz.Peki, nakliyat konusunda dikkat etmeniz gerekenler neler? Eşyalarınızı evden eve taşımadan önce neler yapmalısınız? Nasıl hazırlanmak gerekiyor? Nakliyat firması seçimi nasıl olmalı? İşte tüm ayrıntılarıyla : Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilmeniz GerekenlerTaşınma noktasında en nihai amaç eşyaların kalite standartlarına uygun olarak hasarsız ve eksiksiz şekilde yeni adrese naklini sağlamaktır.

Ataşehir Nakliyat Ücretsiz Exspertiz

ücretsiz expertizTaşınma öncesi nakliyat ekibinden bir denetmenin nakliyat eşyalarını görmesi ve buna göre rapor düzenlemesi işlemine nakliyat ekspertiz işlemi denmektedir.Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti için taşınma öncesi ekspertiz arkadaşımızı gönderir eşyalara ön inceleme yapmasını ve eşya sayısını gözeterek rapor düzenlemesini isteriz. Nakliyat fiyatları ve aşamaları hakkında mutabakata varılması halinde her iki tarafın yararına sözleşme gerçekleştirilir.

 

Sigortalı/Sözleşmeli Nakliyat

siğortalı nakliyatNakliyat sigortası aracılığında sizlere hazırlamış olduğumuz sözleşme sayesine tüm eşyalarınızı en sorunsuz şekilde yeni adresinize teslim etme işlemleri yapıyoruz. Kaliteli nakliyat işinin temeli sigortalı nakliyeye dayalıdır. Hizmet süreci boyunca kasko sigortalı evden eve nakliyat taşımacılığı ile eşyalarınızın tüm sorumluluğu taşıyıcı firmaya aittir.Böylece müşterinin tüm hakları korunmuş olur ve mağdur konumuna asla getirilmez.Eğer siz de nakliye hizmeti alarak evinizi ya da ofisinizi taşımaya karar verdiyseniz, bu konuda güvenilir ve profesyonel hizmet sunan nakliye firmalarını tercih etmelisiniz.

Ataşehir Nakliyat Asansörlü Taşıma

Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmekteyiz.Asansörlü nakliyat nedir taşınması gereken eşyaların yüksek katlara zarar görmeden ve kolaylıkla çıkarılmasını sağlayan modüler bir sistemdir.

  • Ücretsiz expertiz çalışması olarak adlandırdığımız hizmetimizde uzman ekibimiz eşyalarınızı bizzat yerinde görüyor
  • Asansörlü taşıma sistemi olarak bilinen çalışma binanızın durumu müsaitse mutlaka uygulanıyor

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Teklif Al
whatsapp
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Yardımcı Olabilirmiyiz?